Život je zvláštní...

8. května 2013 v 23:43 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost

Hudry hudry ... ^^ ne že by to někdo čet ^^ jen se musím vypsat. Myšlenky si tím nijak neuspořádám... jsou věci ze kterých se vypsat nedá

Život je tak zvláštní... skoro to vypadá, jak kdyby nám ho někdo plánoval. Někdo, kdo ošklivě tahá za nitky a v tmavém koutu své šílené laboratoře se jen hlasitě smál. Žádnej stvořitel, žádnej Bůh. Jen šílenej vědátor, co má celý náš vesmír v nějaké prťavé zkumavce se kterou sem tam zlomyslně zatřese. Anebo nám jen do matrixu nahrává nějaké bludy a baví se elektrickými impulsy, které to vyvolá. Zcestné úvahy.. a hlavně když se jima člověk začne víc zabírat značí to zajištěnou jednosměrnou vstupenku do blázince. Jen já si asi prostě nemůžu pomoct.
Život je zvláštní... proč se pořád dokola a dokola jen utvrzuji v tom, že něco hledat je jen ztráta času ? Nazývejme to třeba osud - ten vám vždycky něco, nebo někoho kopne pod nohy, aniž bysme vůbec chtěli, nebo o to stáli. A teď záleží jen na tom, jak se s tím vypořádáme.
Život je zvláštní.. když se zamyslíte nad tím, kolik vám toho proběhlo pod rukama a kde byste dnes byli, kdybyste se zachovali jinak a kde jste byli třeba před rokem, kolik věcí se změnilo, nebo spíš ... kolik věcí vás změnilo ?
Život je tak zvláštní.. koukám na tabulku toplistu.. a on sem dokonce pořád někdo leze ^^ Woooow !!
Život je tak zvláštní ... když se celý rok těšíte na Animefest a najednou se vám do toho připlete filmová noc na vašem gymplu a zkoušky s kapelama na blížící se koncert, kterej je prostě důležitější. A najednou si musíte prostě stanovit úplně jiný priority
Život je zvláštní... utíká s lidmi, co milujete..., zrychluje se a vy stejně pořád nevíte co s ním
Život je zvláštní.. když do sebe přes den kopnete tři kafe, abyste na tý deseti-hodinový zkoušce vůbec vydrželi a teď se budete divit, že nemůžete spát -_-" (ne že bych někdy chodila spát před půlnocí, chraň mě ! :D) .. a proč mi tak divně cuká horní ret ?!
Život je zvláštní.. když vám ho celej ničí banda red-headek. A vy skončíte s červenovlasým klukem...
Život je tak zvláštní.. a může být tak nebezpečný... je prchavý ... kolikrát se vám stalo, že jste o něj málem přišli ?
Život je tak zvláštní ... můžu pokračovat over and over again, ale trochu mě to ubíjí. Budu možná pokračovat zas zítra. Jenže takovou záplavu pocitů a náladu na psaní mívám jen v těchto hodinách. Přes den to jaksi nejde.. k tomu je potřeba ta street lamps testimony))))

Life can be so dangerous... how could hell be worst than all of this desperation.. ? → i když tenhle názor nesdílím (život dokáže být krásnej..) ta písnička je prostě super))
Bla bláá :D Kecy v kleci .. ne, prostě se nevypíšu, nejde to, nestačí to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste tu???

Ano... 53.9% (263)
NE !!! :D 13.7% (67)
♪♫Jen jdu okolo♫♪ 32.4% (158)

Komentáře

1 StewartSwodo StewartSwodo | E-mail | Web | 23. února 2017 v 7:40 | Reagovat

wh0cd850974 <a href=http://cialis2017.us.com/>Cialis</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama