Duben 2012

Neúprosně blížící se ..... ANIMEFEST !!!

23. dubna 2012 v 11:51 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost
Zlatííííčka ^^ ! Víte na co jsem přišla ? Že za týden a půl už je další ročník AF ! Mě to vždycky uteče, je to možný ? Zapomenu, a pak to dopadá tak, že za vstup zaplatím nekřesťanských 500 korun českých -_-" Jooo, nový prostory, mnou děsně oblíbený výstaviště (odkaď nás vykopli s kapelou, páč jsme rušili tamní nájemníky bytů, co za to ročně vypláznou 6 000 000 ! Hudební hovada, jinak se to nedá říct, maj zadarmo živej, kvalitní, rozvíjející se nový hudební žánr a nedokážou to ani ocenit, natožpak podpořit !) - pavilon s rotundou (nejspíš Áčko.. my letěli z Kongresovýho centra -_-" !), ale je to dost ... (( Stará dobrá Scala .. no a minulej ročník, kdy to tam ještě fungovalo jsem úspěšně propásla na druhým konci Evropy, kdesi na vlnách severního Atlantiku ..
... zamrzí to ... protože Scala se hned tak do cajku nedá, majitel se, co vím, teprv hledá a kdo ví jestli se vůbec takovej zazobanec najde. Splnit všechny směrnice, který to musí splňovat (beztak zas daný všemi opěvovanou Evropskou Unii ..), ....ale možná lepší nevědět, na co by se po rekonstrukci využívala ... Navíc AF nabyl určitě už takovejch rozměrů, že by to Scala beztak nepobrala (ani se sálem Bakaly, Internationalem apod.).. Takže opět upadám do nostalgie, kdy jsme si s bandou na balkóně házeli nohy nad publikum pod sebou, lepili jsme všude kolem vlastnoručně vyrobený výbušný lístky (už ani nevím, z jakýho to je vlastně anime -_-" hlavu mám dokonale vygumovanou, jak na to už nekoukám..) a požírali tam sáčky čistýho wasabi ... Naposledy, než Scalu oficiálně zrušili, jsem tam byla s kamarádem na Lidicích. Což ve mě nechalo silnou a hluboce zažranou vzpomínku ☼ ... Jediný kino, co v Brně za něco stálo !!! *domyslete si nějaký vulgární výraz*

Inu, ... našetřím a samozřejmě půjdu, už mi ta pořádná otaku-mánie dost chyběla :) Blog polevil a s ním takřka ustoupila i má japanofilie (i když v poslední době jsem se opět vrátila k japonskému VK rocku, takže, to se počítá, což ?) Takže teď vznáším jediný, osudný dotaz ...
Míříte tam někdo ? ^^ Prosííím ...


→ naprosto dokonalý song kapely s velmi všeříkajícím názvem "D" , mají teď v dubnu koncert v Münchenu, musí to bejt paráda :)


Ale víte, čím se obzvláště bavím ?


→ srovnáváním kultury, z jakých vycházej obě kapely :D Tahle je od japonských, ryze evropsky vypadajících a hrajících Versailles :D Když jsem je viděla poprvý, celkem jsem se pobavila, hlavně u jejich hitu "Serenade" , kdy kytaristka (která je ve skutečnosti chlap) mávala svůdně ručkou směrem k divákovi mezi údery do kytary... což mi k tý metlošský kytaře, co jí/mu visela na kolenách bytostně nesedělo :D Ale ostatně proč ne ? :) Originalita se v dnešní době vyvažuje zlatem !

(Vím, že tady ty moje hudební výlevy jsou těžko k pochopení a pro někoho nejspíš i těžko k poslouchání, ale prostě to sem patří taky x) Ňaf, ňaf ...)