Říjen 2011

Červenáááá se line zááááře !

30. října 2011 v 21:52 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost
Žádný strachy, nepropadla jsem "kráse" budovatelských písní minulýho režimu, ta slova mi ale nějak sama naskočila při pohledu na zbrusu novou imidž týhle stránky :)

Tož teda co k tomu.. Černá, jak jsem ji tady měla předtím, je sice elegantní barva, ale ona taková dynamická rudá má taky něco do sebe. Celý to záhlaví je moje tvorba, vlastnoručně namalovanej, oskenovanej, vybarvenej a dobarvenej obrázek (musím se pochválit, na tenhle se dokonce dá i dívat ^^") i když krapet zdeformovanej, páč - přiznejme si to - vidět někde v hudebninách takovouhle kytaru, asi bych to prodavači omlátila o hlavu s tím, jakou potvoru si to vůbec dovolujou prodávat. Je to tak trochu recese, všichni známe kytaristy z videoklipů, jak tam machrujou kytarou značky Gibson za čtyrycet tisíc.... tu kytarku, co je na obrázku, mám doma já, jo, je to kopie z Číny, pořízena za tři tácy, ale hraje poctivě a dobře už pěknou řádku let a neměnila bych ju ani za superkvalitního Gibsona ..
... no ale to jsem zas odbočila :D

(>-,,-)> ......... (>o.o)> → tenhle smajl, to je geniální výmysl mého bratra :D To je prosím upír honící nějakou svojí budoucí oběť - no není to rozkošný ? ^^ Musela jsem mu ten nápad čmajznout..

No a song v menúčku, na tom ujíždím už nějakej čas. Je od těch nadanejch, sheffieldskejch introvertů (Arctic Monkeys), jak tam zpívají - "´Cause all the people are VAMPIRES !!!" - něco na tom možná bude ;)

Hej už mi nějak dochází nápady, co napsat, jsem unavená, otrávená, zítra zas do školy, bléé a první hodinu zas fyzika bléé ...
Chtěla bych toho tolik říct, ale nějak už se nedostává slov ... snad jen žijte blaze ........... a nezabíjejte své idoly -_-" (to byl zas duchaplnej článek .. ... chjo..)


Svoji momentální závislost shrnu třema písmenama - A-M-V !!!

10. října 2011 v 10:10 | Shizumi |  →Jiné články na zahnání nudy
Hehe :D Projíždím youtubem sem a tam a zase znovu a pořád dokola, hledám to nej, nej, čím bych se mohla nechat inspirovat, páč já chcu taky něco konečně sestříhat.. ..ale není čas, nejsou prostředky a hlavně chybí dost dobrej nápad ... (občas naskákaj videa ve špatným pořadí, asi chyba blogu, těžko říct, kdyžtak to nechejte znova načíst)

Záři v pytli a já .... ...

4. října 2011 v 18:41 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost
.... už PROPADÁÁÁÁÁM !!!!!!!!!!! Dneska pětka z Bio, včera čtyřka z Fyz, profesor z Tv mě nazval "chcípákem" (opakuji: CHCÍPÁKEM), profesor ze ZSV ( → základy společenskejch věd, takovej děsně záživnej a hrozně důležitej předmět -_-") mě a mého věrného spolusedícího vyhodil za dveře, protože jsme si dovolili bavit se o svých zájmech z dětství a nevěnovali dostatečnou pozornost teorii správného vedení státu ...... Hele lidi .. já byla vždycky hodnej, poslušnej a zodpovědnej student s vyznamenáním ! Jak je možný, že se ocitám náhle na temné straně ?! I přes veškerou svoji snahu (že jí sice moc není, ale snaha se má cenit), když napíšu ze tří otázek dvě blbě a tu třetí mi neuzná, protože do definice BUŇKY (!!!) jsem zapoměla na slovíčko FUNKČNÍ jednotka... tak jako sorry, ale buňka přece JE základní stavební jednotka organismu a za to, že jsem zapoměla, že BUŇKA je nejenom stavební, ale i FUNKČNÍ jednotkou jsem dostala za PĚT ?!! Aspoň čtyrku, nebo 5+, ale PĚT ?! Já a PĚT ?
Pořád se jen ptám PROČ ...? Život studenta státního gymplu - to je aspoň hardcore

No tak tolik z mých dnešních zážitků :D Potřebuju si někde vylejt svoje objemné srdce *fňuk ... jde se učit Bio*