Září 2011


Obrázky

22. září 2011 v 23:03 | Shizumi |  Jiné

Black Cat

22. září 2011 v 22:36 | Shizumi |  Jiné
Black Cat

Organizace Chronos vytvořila na ochranu své země skupinu elitních nájemných vrahů, kteří odstraňují nepohodlné a nebezpečné lidi.

... if you can hear the piano fall

18. září 2011 v 11:12 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost
Život je krásnej ^^ Víte proč ? Člověk už rok na svoji jedinou stránku totálně dlabe, po roce se vrátí a ona na něho stále čeká :) A ve stejným stavu, v jakým jsem ji opustila :) Je hrozně milý vědět, že i když to tady zeje prázdnotou co se týče nových článků, občas sem někdo přece jen zabloudí..

Héééj, za ten rok se hodně věcí změnilo a přihodilo - dostala jsem se na novou školu mezi úžasný lidi, dostala jsem se do jedný kapely a měli jsme svůj historicky první koncert, druhou kapelu se snažím s jedním kamarádem založit, prošvihla jsem letošní Animefest, protože jsem byla na rybách v Norsku, užila si letošní nejlepší rockovej festival v ČR atd. atd. - je toho sakra hodně. Pochopte, na blog se prostě nemyslí, když člověk nemá ani moc času, nebo chuti objevovat nový a sledovat ty starý známý anime a následně přidávat články. Jo - furt na to čumim, to se nebojte, momentálně ujíždím na Naně a hodlám se vrhnout do pokračování Jigoku Shoujo a Hellsinga. Taky chcu hodně dlouho přidat jedno takový animko a třeba sepsat povídku s velmi hlubokou myšlenkou ... no, tak schválně, jestli ze mě něco vypadne, nebo to tady bude zas celý věky stát ;) Ale i kdyby to tady mělo stát → prosím, nezapomeňte na mě, ani na tento blog, a vzpomínejte na jeho zářnou minulost, kdy se to tady hemžilo článkama a různejma skvělejma lidičkama :D