Prosinec 2009

Jsem hříšnice ....

18. prosince 2009 v 19:23 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost
Zduř lidi. Tak se zase nudím, nechce se mi nic hledat na netu a poslední dobou mě začíná přidávání článků na blog dost drsně nebavit T-T Tohle je jedna z největších podlostí blogu.cz. Z počátečního nadšení, že má člověk nějakou solidní stránku, která se jakž takž kolíbá na hranici únosnosti a chodí mu tam kolem tří lidí za den, z čehož ji dvakrát navštíví sám autor se po dvou letech stane otrava a jakási nutnost bejt aspoň trochu aktivním, aby stránka nebyla sto let za vopicema -_-" Hold, musím se víc snažit, vánoční svátky začínají, mám s touhle stránečkou tolik plánů. Třeba bych ji mohla oháknout do novýho designu, náhrát sem pár melodií, napsat nějakej další díl tý děsný slátaniny Sekunda Anime XD a případně oskenovat pár svých uměleckých děl. Sakra lidi, proč jsem tak líná a žádnej z těchhle utopistickejch plánů se aspoň nesnažím zrealizovat ?? Potřebuju někým prásknout encyklopedií do hlavy -_- Vaše Shizu úspěšně magoří XD .. Dnes jsem se dokonce dobrovolně přihlásila do redakce školního časopisu a filmového kroužku, kterej zatím ani neexistuje XD Budiž no, možná se naučím nějak slušně stříhat scény XD Celkem by se to hodilo, když hodlám poslat nějaký svý nový amv do soutěže na Animefestu XD Tolik šancí zkusit něco novýho, je lenost vážně tak závažnej hřích ?? Že se vůbec ptám XD
Krásný svátky lidičky !!
Tetetčin výtvor :D Ráda to sem dám, beru to jako dáreček k Vánocům ^^

Podzimní zamyšlení ..

5. prosince 2009 v 16:21 | Shizumi |  Rubrik není nikdy dost
Venku solidně fučí, před barákem se nám zas nahromadily hroudy listí, během dnů slabě poprchává a na pečlivě vyšlapaných cestičkách, na těch posledních zbytcích zeleně, která ve městě zůstala, se udělala tří centimetrová vrstva bahna. Jak se říká- Na podzim bývá většinou počasí, že by člověk psa, ba dokonce ani tchýni ven nevyhnal. A i přes ty všechny nečasy a uvadající přirodu má podzim přece jen něco do sebe. Je to takový zvláštní pocit, který člověk cítí celým tělem. Ranní chládek a mlha, kterou člověk vstřebává přesně od doby, kdy poprvé vyjde na ulici. Podzim má nostalgickou náladu, jako žádné jiné roční období. Je to takový ten klid- pochmurný klid. Smutný, ale zároveň tak uklidňující. Podzim je doba, kdy člověku zvedne náladu jakákoliv drobnost- medem oslazený bylinný čaj, teplé přátelské objetí a taková ta zvláštní myšlenka, že všichni lidé v okolí cítí a zažívají to samé. Je v tom jisté kouzlo, které spojí -i když jen podvědomně- opravdu všechny. Bohužel málo lidí si tu atmosféru dokáže vychutnat. Radujme se z toho, že tu jsme ... Že tu jsme spolu a můžeme spolu sdílet všechny naše pocity. Dobré, špatné .. naprosto všechny. Přestaňme nadávat na sychravé počasí a deprimující podzim, který je jakýmsi symbolem odchodu hřejivého léta a vychutnejme si každý další deštivý den, kdy promokneme až na kost :)
Člověk občas potřebuje odpoutat se od reality a nechat za sebe mluvit své umělecké střevo :) Nevím teda jak umělecké je u mě, ale příští týden jdu povinně na češtinářskou olympiádu. Podle třídní učitelky mám prý úžasný talent (podle toho, co považuje pod pojmem úžasný :D Ale zalichotilo mi to :D )
Tak ohlédněme se za kouzelným podzimem přátelé a těšmě ze všech krásných zážitků, které jsme v tomto období prožili ...