Prosinec 2007

Novoroční pokec

31. prosince 2007 v 12:49 | Shizumi |  →Chaty
Takže, tohle je chat pro den splněných přání (silvestr ??? :D) z www.youko.kurama.sblog.cz ^^

Co byste nečekali od postav z Naruto

31. prosince 2007 v 12:14 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Tohle tvorba moje a mého bratra... Nápad jsem vzala z www.youko.kurama.sblog.cz Ale jenom NÁPAD, originál je původně na seriál Yu Yu Hakusho

NE-KO-PÍ-RO-VAT!!! (Jinak si na vás došlápnu a věřte, že příjemný to rozhodně nebude :) Maximálně s reflexně viditelným zdrojem na začátku článku. Ale zas tak dobrý to fakt není XD)

Naruto: Já a Hokage !? Nikdy!!!

Gaara: Ta dýně s pískem na zádech je moc těžká, pořídím si tažku...

Choji: Začnu držet dietu...

Shikamaru: Bojím se stínů !!!

Zabuza na Kakashiho: Jeho chakra je tak silná, že je vidět, drží ji ve své ruce !!!
Kakashi: Šmankote, ona mi spadla na zem...

Orochimaru: Lidi, já vás miluju...
Ino: Ten Sasuke je takovej hlupák...
Gato: Podporuju výstavbu mostu. Tazuno, budu tě financovat...
Itachi: Miluju svoji rodinu, že bych zabíjel !!!
Gaara: Nesnáším písek, přejdu na sklo...
Shino: Asi si pořídím plácačku na mouchy...
Kiba: Akamaru, ty vole!!!
Sasuke na Haku: Nech si ty jehly, nechci šít !!!
Zabuza: Říkejte mi Buzaza, démon ukrytý v ledničce...
Tazuna: Na co most, tunel je lepší...
Haku: Nenávidím zrcadla, vždycky, když se do nich podívám, připadám si jako idiot...
Naruto: Ach Sasuke!!! To je tak úžasný, že jsi lepší než já !!! Smím se u tebe dovolit k založení Sasu-fan club ??
Itachi: Pořídím si kontaktní čočky s nějakou mírnější barvou, než je rudá...Hmm...Růžová???
Sasuke: Pojď Sakuro, někam si spolu vyrazíme :)
Kakashi: Zahodím knížky a dám se na DVD+VHS. Jen tahat s sebou ty přehrávače bude krapet složitější ..
Lee: Vybodnu se na Gaye a začnu obdivovat Kakashiho. Podejte mi někdo gel a lak na vlasy...
Tenten: To věčné házení kunaiů mě už fakt unavuje. Asi si pořídím kulomet... Miluju moderní zbraně !! Efekt zaručen !!
Sakura: Přebarvím si vlasy na modro, to se bude nádherně hodit k Narutovým očím...
Neji: Svítí, svítí slunce nad hlavou, nad hlavou...
Temari: Vykašlu se na vějíř a pořídím si větráček...
Kankuro: Kterej pitomec by s sebou vláčel mumii, když kostry jsou daleko skladnější...

Ano vím, není to žádnej zázrak, je to jenom blbej pokus o nějakej pitomej bonus k anime Naruto a k tomu, co tady zatím mám -_-"

Obrázky Kamichu

31. prosince 2007 v 11:53 | Shizumi |  Další rubrika -_-"

Kamichu

29. prosince 2007 v 12:37 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Kamichu

Obyčejná stydlivá dívka Yurie Hitotsubashi se přes noc stane neobyčejnou bohyní. Když to při obědě řekne své kamarádce Mitsue, zaslechne to jiná dívka jménem Matsuri a ta se snaží využít její moc pro pomoc své rodiny a svatyně, kterou vlastní. Yurie dostala tedy schopnost mluvit s bohy a zaklínadlem (výkřikem KA-MI-CHU) může cokoliv splnit. Každou epizodu řeší Yurie se svými kamarádkami jiný problém a pomáhají jiným lidem.
Žádný obsahově větší děj toto anime v podstatě nemá. Je takové milé, s roztomilou kresbou, které je určené spíš menším dětem.
Epizod: 16
Režie: Koji Matsunari
Příběh: Besame Mucho

Obrázky Blood+

27. prosince 2007 v 14:47 | Shizumi |  Rubrika ...

Blood+

26. prosince 2007 v 17:13 | Shizumi |  Rubrika ...
Blood+
Dívka jménem Saya Otonashi, žila se svým nevlastním otcem a nevlastními adoptovanými bratry, Kaiem a Rickku poklidný život. Saya ale není obyčejná dívka. Nepamatuje si nic ze svojí minulosti, jenom šťastný rok dozadu se svojí nevlastní rodinou. Jednoho dne se setká s mužem jménem Haji. Dovídá se, že je její strážce a Saya se zaplete s organizací, která ji začala využívat jako zbraň proti příšerám, které se začali objevovat a napadat lidi po celé zemi. Jmenují se Chyropterani a Saya má moc, díky své vzácné krvi, Chyropterany zabíjet. Jenže se do celého příběhu zamotá její sestra Diva a když se Saya konečně dovídá svoji minulost, není už nikdo, komu by mohla věřit ..

Anime s moc pěkným příběhem, ale na Animaxu bohužel zničený českým dabingem ..


Mew Mew Power

22. prosince 2007 v 11:18 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Tokyo mew mew

(V závorkách originální japonská jména)

Třinácti-letá Zoey Hanson (Ichigo Momomiya) jde jednoho dne s přítelem Markem (Masayu Aoyamu) na výstavu ohrožených druhů zvířat. Po celou dobu je pozorují dva majitelé nedaleké kavárny. Zoey se v jednu chvíli příblíží ke kavárně velmi blízko a ozáří jí jasné světlo. Dostane geny kočky divoké, které do ní vpravili dva záhadní špehové. Elliott a Wesley- majitelé kavárny, kterou používají též jako základnu- se snaží zabránit plánu nebezpečných mimozemšťanů, kteří mají cíl zničit všechny lidi, aby si obsadili planetu jen pro sebe, protože na svojí planetě vyčerpali veškeré přírodní zdroje. Mimozemšťané jsou jen tři, ale i přes to, že je jich tak strašně málo, mají velikou moc. Zoey není jediná, koho Elliott a Wesley takhle přetvořili. Spolu s ní dostali zvířecí geny ještě čtyři další dívky. Corina Bucksworth (Mint), Bridget Verdant (Lettuce), Kikki Benjamin (Puding) a Renee Roberts(Zakuro). Díky téhle moci se dokáží přeměnit na polozvířata a ovládat zvláštní kouzla. Každá umí bojovat jinak, poněvadž jejich spřízněné zvíře není stejné a spolu chrání celou lidskou rasu, před zničením...

Musím se přiznat, že jsem tento seriál neuvěřitelně žrala. Vždycky, když jsem prošvihla jen jeden jedinej díl, chovala jsem se jak šílená XD A díky tomuhle anime jsem poznala, co to je vlastně youtube XD Tenhle seriál je opravdu rarita. Originál za všechny prachy, mám ho ráda. Je prostě tak jednoduše dívčí a dobře se na něj dívá :)
Epizod: 52
Režisér: Noriyuki Abe
Manga: Mia Ikumi, Reiko Yoshida

Obrázky Trigun

17. prosince 2007 v 20:45 | Shizumi |  Další rubrika -_-"

Trigun

15. prosince 2007 v 10:58 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Trigun
Lidé zničili svoji planetu Zemi, a proto se usídlili na pouštní planetě. Přežívají zde pomocí velkých Plantů, které jim dávají věškerou energii a elektřinu, bez které si dnešní zmlsaný člověk 21. století nedovedl život vůbec představit. Na planetě se pohybuje nebezpečný kriminálník, přezdívaný ´Lidský tajfun´, na kterého je vypsána odměna 60 000 000 000 $. Jeho jméno zní Vash the Stampede. Lidé si ho představují jako nějakého krvelačného vrahouna, ale představa se míjí skutečnosti. Těžko lze najít milejšího a dobrosrdečnějšího člověka s přátelštějšími úmysly, jehož jedinné přání je, aby se přestali lidé vraždit a okrádat. Vash se setká s jistým Wolfwoodem, knězem, který s sebou tahá velký kříž a slečnamy z Bernardiho pojišťovny. Až na konci seriálu se divák dovídá jakou že má vlastně Vash minulost a poznává jeho šílené dvojče, které je Vashovým pravým opakem ...

Na začátku příjemné anime, na které se člověk rád podívá, na konci už trochu děsivější boj o život... Příběh o naivní myšlence, že se všichni lidé změní, nastane konečný mír a vznikne ráj na zemi :)

Epizod: 26
Režie: Satoshi Nishimura
Manga: Yasuhiro Nightow

Obrázky Full metal alchemist

12. prosince 2007 v 17:05 | Shizumi |  Jiné

Full metal alchemist

12. prosince 2007 v 16:04 | Shizumi |  Jiné
Full metal alchemist
Edward a Alphonse Erlic, nerozdělitelní bratři, spokojeně žili život s matkou na venkově. Jejich otec byl alchymista a i oni se tomuto zajímavému oboru věnovali. Jejich matka ale brzy zemřela na těžkou nemoc a bratři ji chtěli vrátit zpět život právě pomocí alchymie. Bohužel alchymie je věda rovnocenná, s přesně stanovenými pravidly. První zákon zní Rovnost výměny nebo-li, když chce alchymista něco získat musí obětovat věc stejné hodnoty. Ed a Al se snažili matku oživit, ale jejich pokus dopadl mizerně. Edwardovi vzal pravou paži a levou nohu a Alovi zbyla jen duše uvězněná ve starém brnění. Od této chvíle si stanovili jasný cíl - získat zpět svoje těla. Edward se stal státním alchymistou, díky čemuž dostal jisté výhody a oba chtěli najít bájný kámen mudrců, aby vrátili zpět svou matku. Ale v závěrečných epizodách se vše tak neuvěřitelně zamotá, že člověku tím adrenalinem a napětím začnou ke konci seriálu vstávat vlasy na hlavě ...

Tento seriál je skutečně velmi originální a svým skvělým příběhem si získá nejednoho příznivce :)

Epizod: 51
Film: 1
Režie: Seiji Mizushima
Manga: Hiromu Arakawa


Co je to anime a manga ???

10. prosince 2007 v 18:49 | Shizumi |  Super extra rubrika na odpad
"Anime" je japonský animovaný seriál s typickou japonskou kresbou ve stylu manga...
Dělí se na různé skupiny, hlavně se řídí věkovými kategoriemi, existuje spousta anime pohádek pro děti, ale můžeme také často narazit na anime, či mangu určenou jen pro dospělé.

"Manga" → je jiné vyjádření pro japonský komix s tradiční japonskou manga kresbou. Kresba se vyznačuje hlavně nezvykle velkýma a propracovanýma očima postav a různými druhy vyjádření nynější nálady. Nebýt mangy, nevznikli by většinou anime. Na základě mnohých mang byly vytvořeny anime s totožným dějem. Ale anime se také často dělají podle her, nebo jiných slavných seriálů a filmů.

Obrázky Full metal panic!

10. prosince 2007 v 15:25 | Shizumi |  Jiné

Full metal panic!

10. prosince 2007 v 14:52 | Shizumi |  Jiné
Full metal panic!

Středoškolačka Chidori Kaname žije poklidným životem do doby, než do její třídy zavítá nový žák Sousuke Sagara. Všechny hned zaujme svým zvláštním chováním. Je hrozný fanoušek zbraní a vojenské techniky a až podezřele moc se motá kolem Kaname. Chidori jeho chování příšerně rozčiluje, ale ubohý Sagara vůbec netuší, jak se k dívkám správně chovat. Sousuke už dlouho pracuje pro společnost MITHRIL, která ochraňuje obyvatelstvo. Zaměřuje se i na konkrétní jednotlivce, pokud jim hrozí skutečné nebezpečí. Sousuke dostal úkol na Kaname dohlížet a v případných situacích bránit, protože po ní jde nebezpečný kriminálník. Existuje tajná černá technologie, která předběhla svoji dobu. Chidori má v mozku její data a ty právě chce onen zlomyslný zločinec získat. Chidori neví, kdo ve skutečnosti Sousuke je. Neví to až do té doby, kdy na školním výletě unesou letadlo s celou její třídou, ji zavřou do provizorní laboratoře a Sagara ji k jejímu velkému překvapení naprosto profesionálně zachrání.

Obsahuje velmi napínavé scény a má zajímavý příběh, který už ledaskdo zkopíroval.

Epizod: 24, Full Metal Pani Fumoffu: 17
Režie: Koichi Chigira, Yasuhiro Takemoto (Fumoffu)
Manga: Shoji Gatoh

Obrázky Inuyasha

9. prosince 2007 v 13:56 | Shizumi |  Další rubrika -_-"

Inuyasha

8. prosince 2007 v 13:49 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Inuyasha

Kagome Higurashi jednoho dne vtáhne do kašny v rodinném chrámu démon, který ji úmyslně přenese do jiného světa, kde existují démoni, polodémoni a lidé vedle sebe. Tyto rasy se každá od sebe liší a navzájem nenávidí. Ubližují si a v zemi jsou velké nepokoje. Démoni často lidi požírají a vyhlazují je. Můžou se ale vyskytovat vyjímky, kdy jsou démoni s lidmi přátelé. Polodémoni to mají velmi těžké. Jsou vyvrhely dvou ras a ani jedna je mezi sebe nebere. Kagome se v neznámém světě setkává s polodémonem Inuyashou, mnichem Mirokuem, hodným, liščím démonem Shippoem a lovkyní démonů, dívkou Sango. Spolu hledají krystaly posvátného drahokamu, který se před dávnými lety rozstříštil na stovky malých kousků. V rukách nepřátelských démonů jsou velmi nebezpečné. Mohou posloužit jako ničivá zbraň. Stejně jako Kagome a ostatní, pátrá po drahokamech jejich nepřítel polodémon Naraku. Posvátný drahokam může zajistit lidem věčný život, démonům neomezenou moc a spoustu dalších výhod. Osudy Inuyashi a jeho přátel se postupně proplétají s osudy ostatních postav. A určitě má celé tohle anime nečekaný a honosný závěr se vší parádou, kterej jsem bohužel nikdy neviděla...
Neznám tenhle seriál zas tak moc dobře, abych se odvážila psát něco víc. Snad jen, že Inuyasha si získal velkou oblibu a za podívání určitě stojí..
Epizod: 167
Filmy: 4
Režie: Masashi Ikeda, Yasunao Aoki
Manga: Rumiko Takashi