Listopad 2007

Obrázky Kiddy Grade

10. listopadu 2007 v 15:14 | Shizumi |  Další rubrika -_-"

Kiddy Grade

10. listopadu 2007 v 9:44 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Kiddy Grade
Obchodní společnost nesoucí název GOTT pracuje v utajení. Pyšní se vlastními tajnými agenty, mnohdy velmi mladými dívkami, které jsou za všech okolností elegantní. Upovídaná a vždy veselá Eclair s inteligentní, malou společnicí Lumiere spolu v organizaci pracují už léta. Spolupracují na ochraně míru ve vesmíru. Agenti GOTT nejsou obyčejnými lidmi, většinou mají neomezenou délku života, pokud je něco smrtelně neporaní. Také velice často vyčnívají zvláštními schopnostmi a vypadají stále neuvěřitelně mladě i přes to, že prožili už desítky, ne-li stovky let. Eclair a Lumiere se seznámili už hodně dávno a od té doby jsou stále spolu. Za tu dobu stačily vystřídat hodně nejrůznějších podob. Jednou za čas se jejich vzhled totiž úplně změní. V každé epizodě řeší jiný problém, až ke konci, kdy Eclair neuposlechne rozkazy nadřízené, stanou se ze spolehlivých agentek pronásledované uprchlice.

Hodně slavné anime s krásnou grafikou, které uchvátí snad každého. Základní sága má ještě pokračování, Kiddy Grade 2, kde hlavní hrdinky mají opět úplně jinou podobu.
Epizod: 24
Režie: Keiji Gotoh
Příběh: Keiji Gotoh


Yu-Gi-Oh GX

6. listopadu 2007 v 16:42 | Shizumi |  Další rubrika -_-"
Yu-GI-Oh GX

V tomhle seriálu jde o jistou hru, která ovládla svět.
Tato hra se nazývá Duel Monsters. V jistém smyslu je to karetní hra, která se stala tak oblíbenou, že ji lidé rozvinuli a dali jí novou podobu. Díky svému rozmachu a úspěšnosti byla založena Duel´s Academy, akademie, kde se vyučují nejlepší hráči této hry pod sluncem. Hlavní hrdina, Jaden Yuki má sen stát se největším hráčem na světě a porazit tak světovou špičku, Yugiho. Jaden se na akademii dostane, tam potká spoustu nových přátel. Nejprve bere duely jako neškodnou hru, ale jeho pohled se brzy změní, když se v nich zače hrát o jeho duši, o duše jeho přátel a o budoucnosti celé planety ...

Epizod: 180
Režie: Hatsuki Tsuji
Manga: Kazuki Takahashi

Obrázky Spiral

3. listopadu 2007 v 10:20 | Shizumi |  Jiné
spiral.jpg Spiral image by Teh_Spiffspiral_1_1024.jpg spiral image by sakura-chan333spiral_4_1024.jpg spiral image by sakura-chan333
Spiral_18.jpg spiral image by sakura-chan333
2.jpg Spiral image by Calculus88
Chritsmass.jpg Chrismas Spiral Anime image by TiaMegumiSpells
spiral_rules.jpg Spiral image by Teh_Spiff
29.jpg Spiral image by Teh_Spiff
975eb811.jpg Spiral image by Teh_Spiff
SPRL3.jpg spiral anime image by kanna_lia

Spiral

2. listopadu 2007 v 18:23 | Shizumi |  Jiné
Spiral

Mladý středoškolák, Ayumu Narumi žije ve stínu svého bratra Kyotaky. Jeho bratr je neobyčejný. Svojí logikou trumfne kohokoliv, vyřeší cokoliv, taky si zasloužil obdiv nejednoho člověka. Jednoho dne ale náhle zmizel a svůj odchod vysvětlil Ayumemu telefonátem, ve kterém mu oznámil, že musí rozluštit záhadu Dětí Osudu, také zvaných Blade Children. Ayumu jeho sdělení nechápe a proto se pokouší zjistit, co stojí za záhadou těchto Dětí a hlavně za zmizení jeho bratra. Postupem času se mu daří Děti Osudu jednotlivě nacházet, ale často to vede k velmi nebezpečným hrám a pastím, které Blade Children připravují svým pronásledovatelům. Věří v to, že jejich osud je už předem daný a lidé jako oni nemají žádnou budoucnost. Zdá se ale, že Ayumu je jedinný, kdo by mohl jejich osud změnit. Je přece bratr Kyotaky, bratr jediného člověka, který jim mohl pomoci..
Tohle anime je opravdu jiné než ostatní. Skvěle promyšlené, neuvěřitelně napínavé, a ne zrovna jednoduché k pochopení .. tak geniální, že ani nejde popsat :) To se musí zkrátka zažít :)
Epizod: 25
Režie: Shingo Kaneko
Manga: Eita Mizuno, Kyou Shirodaira